Home » ogólna » Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krzeszowice wyłożony do publicznego wglądu w dniach 21.07.2014r.-19.08.2014r. wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krzeszowice wyłożony do publicznego wglądu w dniach 21.07.2014r.-19.08.2014r. wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Został wyłożony IV projekt MPZP, warto się zainteresować. Dla tych co nie mogą się udać do urzędu lub woleliby spokojnie przyjrzeć się rozwiązaniom naniesionym na mapy, proponujemy ściągnąć plany wraz z prognozą na swój komputer.

Dla ułatwienia a także, żeby  jak poprzednie wyłożenia nie zniknęło wszystko z serwerów urzędu – zapisaliśmy pliki na darmowym serwerze.

Wystarczy ściągnąć,  zapisać na własnym komputerze i rozpakować.

IV wyłożenie MPZP

Przypominamy też, że w dniu 27.07 o godz. 16stej w remizie w Żbiku jesteśmy do Państwa dyspozycji

About

commentscomments

 1. mieszkaniec pisze:

  Co się stało z MPZP Gminy Krzeszowice, zatwierdzonego Uchwałą Rady Miejskiej w Krzeszowicach nr XVII/153/04, z dnia 29 stycznia 2004r. Co się stało z poprzednimi – nieaktualne. Na co idą nasze pieniądze, co 10 lat bedziemy plany zmieniać, kto płaci i kto na tym zarabia.

 2. dywersja pisze:

  Uwazajcie na dywersje gdyz nie wiecie na co ida wasze pieniadze, io niewiecie podatnicy, nie wiecie

 3. zatroskany pisze:

  ale robia was w BALONA bez wysilku i co wy na to, SIEDMIOGROD to chyba dawno temu ludzie co sie tam dzieje, pokorzcie sie na mediach krajowych to moze was zobacza moze jak sami nie potraficie zrobic porzadku

 4. parlamentarny pisze:

  Pomysł referendum jest wartościowy, choćby tylko potraktować go jako gest mieszkańców skierowany do urzędników gminnych, iż swoją niekompetencją niszczą skądinąd tak potrzebną regulację dotycząca m.in. przestrzennego zagospodarowania gminy, jaką jest MPZP.

 5. de3kracja pisze:

  Bardzo smutne, że obywatele w gminie Krzeszowice nie mają nic do powiedzenia a przecież to oni rządzą.
  Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zainicjowanie referendum, do tego potrzeba 5-ciu mieszkańców gminy, poinformować wójta – ten w ciągu 14 dni dostarczy ilość osób uprawnionych do głosowania, zebrać deklaracje 10% uprawnionych do głosowania i jest referendum, a wówczas można odrzucić MPZP w całości nawet gdy zostanie wcześniej zatwierdzony, bo w tym wszystkim chodzi o zatwierdzenie przed listopadem. Oczekuję Państwa komentarzy !

 6. web pisze:

  dziękujemy za zabranie głosu w tej ważnej kwestii. Postaram się, aby studium znalazło się na stronie

pisma złożone

pisma otrzymane

od redakcji

media o nas